سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس مجموعه‌ ای از تجهیزات صوتی ، تصویری و ذخیره سازی هستند که به نسبت نیاز سازمان‌ها برای یک سالن کنفرانس طراحی می گردند ، نکته مهم در طراحی سیستم‌ کنفرانس این است که علاوه بر تجهیزات مرتبط ، به روز و با کیفیت ، دارا بودن تجربه و تخصص کافی در همانند سازی تجهیزاتی است که در یک مجموعه استفاده می شود ، به دلیل تعداد برند ها و تجهیزات مورد استفاده در یک سالن کنفرانس ،  برقراری ارتباط بین همه تجهیزات سیستم کنفرانس کاری دقیق و حرفه ای بوده و نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد .​​​​​​​​​​​​​​

سیستم کنفرانس ایرانی Ackord
ساخت ایران

list item image

یونیت کنفرانس ایرانی

504-KCI مرکز CUK 1000

list item image

یونیت کنفرانس ایرانی

رای‌گیری 554‌-KCI مرکز CUK 1000V

list item image

یونیت‌ کنفرانس ایرانی

KCI-514

list item image

یونیت کنفرانس ایرانی

KCI-504 همراه با براکت توکار KCI-514

سیستم کنفرانس دیجیتال Shure/DIS
محصول دانمارک

list item image

MXC605

میکروفون کنفرانس ترجمه با‌سیم Shure/DIS

list item image

MXCW640

میکروفون کنفرانس ترجمه رای گیری بی‌ سیم Shure/DIS

سیستم کنفرانس بی‌سیم Shure سری Microflex Wireless یک سیستم کنفرانس دیجیتال پیشرفته بر اساس تکنولوژی کنفرانس Wi-Fi و در عین حال امن ترین سیستم کنفرانس بی‌سیم دنیا از نظر مصونیت در برابر شنود است. چرا که سیگنال های ارسالی در این سیستم بصورت رمزگزاری شده انتقال می یابند. از مزایای دیگر این سیستم امکان ایجاد ارتباطات بین چند سالن کنفرانس از طریق شبکه  WAN/LAN در داخل یک سازمان می باشد.​​​​​​​

قیمت تجهیزات سالن کنفرانس ممکن است بسیار متغیر باشد و به عوامل مختلفی از جمله اندازه سالن ، تجهیزات مورد نیاز (مانند پروژکتور، صفحه نمایش ، سیستم صوت و تصویر و ...)، کیفیت تجهیزات ، برندهای مورد نظر و سایر فاکتورها بستگی دارد.

شرکت سیماتک با تولید سیستم کنفرانس ایرانی آکورد Ackord در دو سری KCI-504 و KCI-554 همچنین سیستم کنفرانس خارجی Shure/DIS در سری MXCW640 و MXC605 شمارا در تجیهز کردن سالن های کنفرانس یاری میکند. 

قیمت سیستم کنفرانس

برای خرید سیستم کنفرانس ما با ارائه‌ی محصولات متنوع و با کیفیت در زمینه‌ی سیستم‌های کنفرانس آماده‌ایم شما را در انتخاب بهترین گزینه‌ها راهنمایی کنیم.
​​​​​​​ "با ما تماس بگیرید تا بهترین سیستم کنفرانس را برای نیازهای شما انتخاب کنیم."

خرید سیستم کنفرانس